Klub Maratończyka Aktywni Sochaczew - Aktualności (1371)

13 Super Maraton Rowerowy Mury Jasnej Góry

Już po raz 13-sty grupa kolarzy z Klubu Maratończyka ,,Aktywni" Sochaczew zdecydowała udać na swoich rowerach do Częstochowy. Zadania nie ułatwiała pięciu śmiałkom piekielna pogoda. Kiedy wyruszali o 6 rano tradycyjnie z Placu Kościuszki wskazówki termometru nie dawały im szans na łatwą pr

7 czerwca w Legionowie odbyły się biegi młodzieżowe - jako biegi towarzyszące VII Legionowskiej Dziesiątce. Na dystansie 1200 metrów dobry start odnotowali podopieczni Emanuela Zimnego. Klaudia Lelonek zwyciężyła w biegu klas ponadgimnazjalnych, a Mikołaj Wosiński był 3 w biegu gimnazjalistów.

Sztafeta Ekiden w Warszawie.

9-10 maja w Warszawie po raz 11 wystartowała impreza towarzysząca jesiennemu Maratonowi Warszawskiemu. Jest to sztafeta maratońska Ekiden. Bieg ten rozgrywa się na dystansie pełnego maratonu tj. 42,195 metra. Całą frajda polega na pokonaniu tego dystansu przez zespoły sztafetowe. Zawodnicy mają do p

13 czerwca 2015 roku (sobota) - zapraszamy na VI edycję Biegów Chopina. W miarę zbliżania się terminu zawodów informować będziemy o przewidywanych nagrodach oraz nowej trasie wszystkich biegów.Dziś prezentujemy regulamin i zachęcamy do zapisów. Link do zgłoszenia pod regulaminem.

18 kwietnia 2015 nasza zawodniczka Julia Wosińska zajęła 1 miejsce w biegu przełajowym w Legionowie. Pokonując dystans ok. 800 metrów wygrała ze sporą przewagą zostawiając za swoimi plecami 14 rywalek. Był to kolejny udany występ uczennicy ze Śladowa.