Klub Maratończyka Aktywni Sochaczew - Aktualności (1392)

VI Biegi Chopina - ruszyły zapisy

13 czerwca 2015 roku (sobota) - zapraszamy na VI edycję Biegów Chopina. W miarę zbliżania się terminu zawodów informować będziemy o przewidywanych nagrodach oraz nowej trasie wszystkich biegów.Dziś prezentujemy regulamin i zachęcamy do zapisów. Link do zgłoszenia pod regulaminem.

18 kwietnia 2015 nasza zawodniczka Julia Wosińska zajęła 1 miejsce w biegu przełajowym w Legionowie. Pokonując dystans ok. 800 metrów wygrała ze sporą przewagą zostawiając za swoimi plecami 14 rywalek. Był to kolejny udany występ uczennicy ze Śladowa.

1 lutego w Wieliszewie koło Legionowa odbył się II Zimowy Crossing Wieliszewski. Rywalizacja miała odbywać się na dystansie 7 km. Błąd obsługi trasy sprawił że źle pokierowano zawodników w konsekwencji trzeba było biec 14 km.

Aktywni tradycyjnie jak co rok wzięli udział w Biegu WOŚP w Warszawie. Wspaniała organizacja i swobodna impreza biegowa. Pokonaliśmy dystans 5 km. Bez walki z czasem - bo nikt go nie mierzył, bez walki o miejsca - bo nikt ich nie "łapał". Truchcikiem zwiedziliśmy centrum Warszawy.

4 stycznia zawodnicy KM Aktywni Sochaczew wystartowali na halowym mitingu w Toruniu. Było to sportowe rozpoczęcie 2015 roku.  Wyjazd do Torunia na przepiękną halę przyniósł nam 4 rekordy życiowe. Biorąc pod uwagę że startowała nas piątka to wynik wręcz znakomity.