Spotkania z Bieganiem dla Sochaczewian


W zdrowym ciele zdrowy duch...

Weekendowe Spotkania Biegowe pt. Biegaj z "Aktywnymi" to nasza inicjatywa w kierunku lokalnej społeczności. Jako Stowarzyszenie nie tylko staramy się zachęcać własnym przykładem do aktywnego życia, ale również dać okolicznym mieszkańcom coś konkretnego, coś co umożliwi im włączenie się do praktycznego dbania o zdrowie własne i najbliższych.

Weekendowe Spotkania Biegowe odbywają się regularnie raz w tygodniu, w niedzielę o 10:30 na stadionie Orkanu w Sochaczewie. Prowadzą je Tomasz Czapski i Rafał Milczarek.
- wprowadzenie i krótki trucht,
- gimnastyka i rozgrzewka ruchowa,

Poznasz tutaj zasady prawidłowego biegania, odżywiania się itp.
Spotkania trwają nieprzerwanie od 6 grudnia 2008 roku.

Czas, jaki należy poświęcić na tę aktywność to około 60 minut. Uczestnictwo jest bezpłatne.6 grudnia 2008, "Mikołajkowe Bieganie" - pierwsze zajęcia z cyklu Weekendowych Spotkań Biegowych.

Jako KM "Aktywni" wierzymy, że nasza inicjatywa spotka się z zainteresowaniem Społeczeństwa Sochaczewa i okolic. Zależy nam na tym, aby coraz wiecej osób uprawiało sport. Regularna aktywność ruchowa nie tylko pomaga żyć zdrowo, ale daje też większą radość z życia. Człowiek zdrowy i zadowolony z siebie ma zdecydowanie lepszą relację ze swoim środowiskiem, co jest niezwykle ważne dla niego samego jak i społeczeństwa, w którym żyje.14 grudnia 2008, Biegaj z "Aktywnymi" - drugie zajęcia z cyklu Weekendowych Spotkań Biegowych.

21 grudnia 2008, "Spal kalorie przed Świętami" - trzecie zajęcia z cyklu Weekendowych Spotkań Biegowych.