Nordic Walking i Dogtrekking


NORDIC WALKING I DOGTREKKING
Wszystkich zainteresowanych dyscyplinami Nordic Walking oraz dogtrekkingiem prosimy o kontakt mailowy z Józefem Maciejem Brzeziną j.brzezina@gmail.com.
Jest to sympatyk Klubu Maratończyka „Aktywni” Sochaczew trenujący regularnie obie dyscypliny. Od trzech lat wspólnie z żoną Ewą uprawiają Nordic Walking reprezentując Sochaczew w zawodach NW rangi Mistrzostw i Pucharu Polski. Mają spore doświadczenie startowe. Zdobywają czołowe lokaty na zawodach rozgrywanych na terenie całego kraju. Największymi osiągnięciami Macieja jest zdobycie tytułu Mistrza Polski w NW w 2009 roku na dystansie 5 km i vice Mistrza Polski na dystansie 10 km w 2010 roku. Ewa była druga w Pucharze Łodzi NW, po rozegraniu sześciu imprez przeprowadzonych od listopada 2010 do marca 20011 r. Maciej wygrał m. in. zawody w Dogtrekkingu w Więcborku i Grudziądzu. W lipcu 2011 zdobył Puchar Powiatu Sępólno Krajańskie za najlepsze wyniki w trzech startach przeprowadzonych w 2011 roku na terenie tego powiatu (Sępólno, Więcbork i Kamień Krajeński).

Zapraszamy również do odwiedzenia strony www.chodzeniezkijami.pl. (sympatycy Nordic Walking) i (sympatycy Dogtrekkingu).